Hírek
2011. Augusztus 11. 18:52, csütörtök |
Helyi
Forrás: Békés Megyei RFK, www.oroscafe.hu, Fotó: Melega Krisztián, Rajki Judit
Életveszélyesen sérült az elütött kerékpáros
Súlyosan megsérült az a kerékpáros, akit csütörtök délután ütött el egy autó Rákóczitelepen.
A baleset délután fél 5 körül történt, a Szentesi út és a Lórántffy utca kereszteződésében. A kerékpáros férfit súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba.
A személyautó a városból kifelé haladt, amikor a gyalogátkelőhelyen elgázolta a kerékpárost. Az idősebb férfi a szentesi úti kerékpárútról kívánt átmenni a túloldalra, ám nem szállt le a bicikliről.
Az autó a jobb elejével kapta el a kerékpárost, aki több métert repült, majd úgy érkezett a kereszteződés aszfaltjára. A mentősök sokáig ápolták a helyszínen, ahonnan súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 02. 07:13, kedd | Életmód
Emlékérmét bocsátott ki a 2025-ös magyar űrrepülés tiszteletére az MNB
Emlékérmét bocsátott ki a 2025-ös magyar űrrepülés tiszteletére a Magyar Nemzeti Bank (MNB) hétfőn, Budapesten.
2025. December 02. 07:13, kedd | Külföld
Ukrajna háború – Kreml: az orosz elnöknek jelentést tettek Pokrovszk és Vovcsanszk elfoglalásáról
2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld
ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára
Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.
