Hírek
2019. Május 06. 12:20, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Letartóztatták az édesanyja megölésével gyanúsított káldi fiatalt

Elrendelte a nyomozási bíró egy hónapra annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint csütörtök este több késszúrással megölte az anyját, kiskorú testvérét pedig súlyosan megsebesítette Káldon.
A gyanú szerint a 20 éves férfi május 2-án késő este egy késsel többször mellkason szúrta a vele egy háztartásban élő anyját, majd többször megszúrta 15 éves testvérét is, aki anyja segítségére sietett. A szúrások következtében az asszony a helyszínen meghalt, a gyanúsított testvére súlyosan megsérült – közölte a Vas Megyei Főügyészség hétfőn az MTI-vel.
Simon József megyei főügyész tájékoztatása szerint a férfit, aki elmenekült a helyszínről, másnap reggel a Celldömölki Rendőrkapitányság járőrei fogták el.
Hozzáfűzte: az ügyészség szerint feltételezhető, hogy a gyanúsított szabadlábra helyezése esetén megszökne, elrejtőzne, veszélyeztetné a bizonyítást, illetve újabb bűncselekményt követne el, ezért volt szükség a letartóztatására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.