Hírek

2011. Szeptember 30. 12:45, péntek | Helyi sport
Forrás: ONKC

Lendületben a serdülők

Az országos serdülő bajnokság negyedik fordulójában tizenhat gólos, magabiztos győzelmet arattunk Kecskeméten.

Legeredményesebb játékosaink az egyaránt 7-7 találatot szerző Szöllősi Dalma és Ulmann Bernadett voltak.
Kecskeméti NKSE – Orosházi NKC: 15-31 (4-14)
OSB leány F-csoportos bajnoki mérkőzés, 4. forduló.
Kecskemét, II. Rákóczi F. Ált. Isk..
A kecskeméti csapat legjobb dobója: Herceg 6.
Orosházi NKC: ÁDÁSZ – Ravasz, SZÖLLŐSI D. 7 (1), MOLNÁR 5, Szöllősi S. 4 (1), Kránitz G. 3, ULMANN 7.
Csere: Aradi, Németh (kapusok), Kónya 2, Horváth 3, Tóth, Szabó, Kiss.
Edző: Pásztor István.
Kiállítások: 2, ill. 0 perc.
Hétméteresek: 2/1, ill. 4/3.
Félórás csúszással kezdődött a mérkőzés, mert a kirendelt játékvezetők nem érkeztek meg, így egy kecskeméti “megbízott” bíró vezette (jól) a meccset.
Lányainkat nem zavarta meg ez a csúszás. A mérkőzés elejétől kezdve keményen, határozottan játszottak. A hatékony védekezéshez egy jó kapus teljesítmény is párosult. A félidőre tetemes előnyt szereztünk. Sérültjeink (Kónya, Kránitz, Szöllősi S.) is tudták vállalni a játékot és góljaikkal segítették a csapatot.
A második félidőben mindenki játéklehetőséget kapott és előnyünket tovább növelve magabiztos, tizenhat gólos győzelmet arattunk. Csapatunk a mai napon jól és hatékonyan játszott, betartva az edzői utasításokat. A lányokra sok feladat vár (hétvégi junior, OIK, OSB 5. forduló) és reméljük, hogy a lendület tovább tart.
Pásztor István: – Jó játékkal biztos győzelmet arattunk.