Hírek
2023. Március 11. 12:34, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Kiállítás a Magyarország 365 fotópályázat alkotásaiból
A Magyarország 365 fotópályázat alkotásaiból nyílik kiállítás Budapesten, a Duna-korzón - tájékoztatta a Miniszterelnöki Kabinetiroda szombaton az MTI-t közleményben.
Kétszáz képet mutatnak be a pályázat négy évének legjobb alkotásai közül.
A kiállítást a március 15-i ünnepi programok részeként március 14-től lehet megnézni a Vigadó és a Március 15. tér közötti részen. A képek április 10-ig, Húsvét hétfőig láthatók a Duna-korzón.
A kiállítást este is meg lehet majd tekinteni, mert a fotók nagy részét hátulról megvilágított fóliára nyomtatták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
