Hírek
2020. Február 14. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Ketten vesztették életüket az M1-esen - FOTÓK
Az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán csütörtökön délelőtt hátulról egy teherautónak ütközött egy kisbusz, a járműben utazók közül két moldovai állampolgár a helyszínen életét vesztette
- tájékoztatott honlapján a rendőrség. A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság pontosította előző közlését, korábban három halálos áldozatról számoltak be. A buszban további hat ember sérült meg, őket a mentők kórházba vitték.
A 72 kilométerszelvénynél a külső sávban forgalmi okok miatt állt egy lengyel rendszámú nyerges vontató, a kisbusz a teherautót jobbról próbálta kikerülni, de a manőver során nekiütközött.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
