Hírek
2018. Május 26. 09:07, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Ketten meghaltak balesetben az M3-ason
Összeütközött két személyautó az M3-as autópályán Hajdúnánás térségében, ketten meghaltak - közölte a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel. A balesetben többen megsérültek.
Balogh Péter tájékoztatása szerint a Budapest felől Nyíregyháza felé vezető oldalon, a 198-as kilométernél történt a baleset.
A két halálos áldozat mellett ketten súlyosan megsérültek, egy ember könnyebben sérült a balesetben. Őket a mentők kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
2025. November 27. 07:34, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: az otthonteremtési program eddigi eredményei imponzánsak
2025. November 26. 07:39, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország nemzeti, jobboldali kormánya garantálja a békét, a stabil iparpolitikát és a stabil adórendszert
2025. November 26. 07:35, szerda | Belföld
Februárra eléri a pedagógusok átlagbére a diplomás átlagbér 80 százalékát
Február első hetére a kormány 100 százalékban teljesíti azon vállalását, hogy a pedagógusok átlagbére eléri a magyarországi diplomás átlagbér 80 százalékát
