Városlista
2025. szeptember 18, csütörtök - Diána

Hírek

2018. Február 28. 05:00, szerda | Belföld
Forrás: mti

Kékestetőn már 1 méteres a hó

Kékestetőn már 1 méteres a hó

Kékestetőn már 100 centiméter a hó vastagsága - derült ki az Országos Meteorológiai Szolgálat honlapjára kedd este feltöltött adatokból.

Magyarország legmagasabb pontján nem sokkal 21 óra előtt -15,5 Celsius-fokot mértek, és havazott.

Tóth Tamás, az M1 aktuális csatorna meteorológusa az MTI-nek elmondta: utoljára 2013 márciusában volt a Kékestetőn 1 méteres a hóvastagság, előtte évtizedekig nem.

Magyarországon a valaha mért legnagyobb havat Kőszeg-Stájerházak mérőállomáson regisztrálták 1947 februárjában, 1,51 méter vastag volt a hótakaró.

Fotó: kekesteto.hu

Címkék: , havazás, kékestető

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt

Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta

2025. Szeptember 17. 07:31, szerda | Belföld

Orbán Viktor: egy korszak véget ért

Annak a korszaknak vége van, amikor azt tudtuk mondani, hogy tőlünk nyugatra minden jó, és semmi mást nem kell csinálni, mint lemásolni azt, ami ott történik

2025. Szeptember 17. 07:29, szerda | Belföld

KSH: a bruttó átlagkereset 693 700 forint volt, 9,0 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit

Júliusban a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 693 700, a nettó átlagkereset 479 500 forint volt.

2025. Szeptember 17. 07:27, szerda | Belföld

OKF: a fűtési szezon közeledtével érdemes próbafűtést végezni

A közelgő fűtési szezon előtt, még a hidegebb időjárás beállta előtt érdemes otthon próbafűtést végezni, amelynek során időben kiderülhetnek az esetleges meghibásodások, és el lehet végeztetni a szükséges javításokat