Városlista
2026. április 12, vasárnap - Gyula

Hírek

2012. Április 10. 14:07, kedd | Belföld
Forrás: OrientPress

Ismét megrendezik a Budapesti Pszichológiai Napokat

Ismét megrendezik a Budapesti Pszichológiai Napokat

Cseppben a tenger címmel rendezik meg idén április 13. és 15. között a Pszinapszist a XIII. kerületi József Attila Művelődési Házban.

A pszichológiai napok témája ebben az évben az egyének és a társadalom egymásra gyakorolt hatása és kölcsönhatása köré szerveződik.

A 16. Pszinapszis – Budapesti Pszichológiai Napok az eddig megszokott színvonalú előadásokkal, neves szakemberekkel, érdekes műhelyekkel várja a szakmai és laikus közönséget egyaránt.

A témák között szó lesz a boldogságkeresésről, modern párkapcsolatokról, az öregedés pszichés velejáróiról, élsportokat űzőkről és mindennapi módosult tudatállapotainkról is.

Nemcsak előadások, hanem számos műhelyfoglalkozás is várja a közönséget, amelyeken szó lesz kommunikációs problémák feloldásáról, tánc általi önkifejezésről, relaxációs technikák elsajátításáról, párkapcsolati problémák megoldásáról és pszichoszomatikus tünetek felismeréséről is.

A rendezvény ebben az évben is nyitott lesz a határon túli és külföldi egyetemek hallgatói előtt, akik a nemzetközi szekcióban angol szaknyelvű vagy tolmácsolt előadásokon vehetnek részt.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld

Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon

Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.

2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak

2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld

Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről

Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.

2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld

Megkezdődött a választás, máris született egy rekord

A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.