Hírek
2013. Május 12. 05:00, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: MTI
Halálra gázolt egy rendezőt egy versenyző a kiskunlacházi autóversenyen
Elgázolta egy versenyző a szombati kiskunlacházi ralli egyik rendezőjét, a férfi a helyszínen életét vesztette - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Beluzsárné Belicza Andrea tájékoztatása szerint a helyi rallin versenyző egyik gépkocsi ütötte el az 50 éves férfit, aki olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy már nem lehetett rajta segíteni.
A tisztázatlan körülmények között történt halálos gázolás ügyében a Ráckevei Rendőrkapitányság szakértő bevonásával vizsgálatot indított - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 26. 14:00, csütörtök | Kék hírek
NAV: indul a húsvéti ellenőrzési akció
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) megkezdi húsvéti ellenőrzés-sorozatát: a hivatal kiemelten vizsgálja a zöldséget, gyümölcsöt, húst és tojást árusítókat - közölte az MTI-vel szerdán a hivatal.
2026. Március 23. 12:00, hétfő | Kék hírek
Hiába a névváltás: elkapták a trükkös tolvajpárost
Csak egy napra jöttek Magyarországra, de annál célzottabban: a román pár áruházról áruházra járva trükközött a kasszásokkal, és százezreket lopott el. A férfi még a nevét is megváltoztatta, de hiába.
2026. Március 16. 15:00, hétfő | Kék hírek
Nagy fogás
Hajnali akcióban csaptak le a hatvani nyomozók két lőrinci dílerre a DELTA Program keretében.
2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek
A filmre vett betörés
Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.
