Hírek
2011. Július 01. 07:53, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Győzike pszichiátriára került
Pszichiátriára került Győzike, tudta meg az egyik napilap. A hírt az érintett sem tagadja.
A showman összeomlott, a Blikk információi szerint egy hakni alkalmával került olyan idegállapotba, hogy azt mondta, képtelen orvosi segítség nélkül tovább élni az életét. Ezért sofőrje salgótarjáni otthona helyett azonnal a helyi kórházba vitte.
"Győzike már hetek óta a kórházban fekszik, gyakran lehet látni őt az udvaron sétálgatni, de látszik rajta, hogy nincs jól" - mesélte a napilapnak az egyik olvasó.
Gáspár Győző problémája nem újkeletű, hiszen nemrégiben öngyilkosságot kísérlet meg, ráadásul jóideje pánikrohamokkal, depresszióval küzd.
Az állapotával kapcsolatos hírt Győzike is megerősítette: "Gáspár Győző valóban pszichiátriára került, de ennél többet nem szeretnék elárulni" - nyilatkozta a napilapnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 06:00, szombat | Bulvár
A Sziget fesztivált is díjazták a European Festival Awards groningeni gáláján
Ismét nemzetközi elismerést kapott a Sziget fesztivál a társadalmi ügyek melletti kiállásáért. A rendezvényt 2024 után immár másodszor díjazták a Take a Stand kategóriában a European Festival Awards szerdai groningeni gáláján.
2026. Január 16. 07:10, péntek | Bulvár
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát csütörtökön - derül ki a kormányfő Facebook-bejegyzéséből.
