Hírek
2022. Február 16. 12:02, szerda |
Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu
Gyomrában csempészte a kokaint, lebukott
Kokaincsempészt fogtak el a rendőrök hétfőn Budapesten - írta a police.hu szerda reggel.
A rendőrök egy Belgiumból érkező nigériai férfit vontak intézkedés alá, miután "nemzetközi bűnügyi együttműködés keretében" információt kaptak.
Meghallgatása során a férfi zavaros, kitérő, ellentmondó válaszokat adott a kérdésekre, a felajánlott üdítőből nem kért, ami erősítette azt a gyanút, hogy a testében kábítószert csempészhetett Magyarországra - írták.
A férfit előállították, majd a Semmelweis Egyetem CT Diagnosztikai Részlegébe szállították. A CT-vizsgálat során megállapították, hogy hasüregében harminc kapszula formájú idegen test található - áll a közleményben.
A Péterfy Kórház Klinikai Toxikológiáján a testéből kiszedték a kapszulákat, amelyekben összesen 330 gramm fehér színű anyagot, az
elsődleges szakértői vélemény szerint kokaint foglaltak le. A lefoglalt kábítószer feketepiaci értéke több mint 8 millió forint - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
