Hírek

2011. Szeptember 27. 20:35, kedd | Helyi sport
Forrás: Kátai Attila

Grappling, Országos érdi válogató verseny

Deme János és Füzesi Sándor tanítványai hat első helyezést, három második helyezést, és két 3. helyezést értek el.

A verseny célja: Válogatóverseny a kadet-, junior- és veterán korcsoportok részére a 2011 novemberében Tamásiban megrendezésre kerülő Grappling Világbajnokságra, és felkészülési lehetőség biztosítása a felnőtt korcsoport részére a FILA Grand Prix versenyre, valamint a sportág népszerűsítése. A verseny rendezője az Érdi Spartacus SC volt, a verseny helyszíne az érdi Batthyány Tornacsarnok. A verseny időpontja: 2011. szeptember 24. szombat 10 óra, a mérlegelés: ugyan ezen a napon: 8h – 9h-ig volt. Versenybíróság: A MGPSZ által kijelölt versenybírók.

Orosházi Küzdősport Centrum és a Nagyszénási Diák Birkózó Klub fiataljainak eredményei:

2024. Április 29. 06:00, hétfő | Külföld

Hivatalos meghívásra előre be nem jelentett látogatást kezdett Elon Musk Kínában

Elon Musk, a Tesla elektromosautó-vállalat vezetője a kínai nemzetközi kereskedelmi tanács meghívására előre be nem jelentett látogatást kezdett vasárnap az ázsiai országban, és találkozik magas rangú kínai vezetőkkel -

2024. Április 29. 06:00, hétfő | Belföld

Napos, száraz idő várható a jövő első felében

Napos, száraz, meleg idő várható a hét első felében, május 1-jén a délutáni órákban 24 Celsius-fok körüli csúcshőmérsékletre van kilátás.

2024. Április 29. 06:00, hétfő | Sport

Hat pontra faragta hátrányát a Kisvárda

Az utolsó előtti Kisvárda meglepetésre legyőzte vasárnap a második helyért harcoló, vendég Fehérvárt az NB1-ben, ezzel hat pontra faragta hátrányát a tizedik, már bennmaradó helyen álló Újpesttel szemben.

2024. Április 28. 09:04, vasárnap | Belföld