Unalmas gólnélküli döntetlent játszott csapatunk a Szeged ellen.

Ness Hungary NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés, 19. forduló

Vezette: Erdős József (Márton Zsolt, Szvetnyik Bence)

Szeged: Trepák - Radnai, Toca, Tóth I., Laczkó - Ulviczki, Borbély (Válent 81'), Kis R., Podonyi (Bamba 70") - Orosz, Folmer
Orosháza: Molnár - Szabó N., Futaki, Szabó A., Kerepeczki - Ács, Petneházi, Varga R. (Juhász 64'), Végh - Szabó T. (Tóth D. 34'), Randelovic (Lupsa 88')
Vezetőedző: Major László

Sárga lap: Toca 59', Tóth I. 70', Válent 88' ill. Végh 30', Varga R.44', Petneházi 58', Szabó A. 63'

Percről percre

13. perc: Az első komolyabb helyzet a mérkőzésen. Orosz Márk szorongatott helyezetből kapura lő, de Molnár óriási védése megmenti csapatunkat a góltól.
25. perc: Randelovic kerül helyezetbe, de lövése gyengére sikerül, könnyeb véd Trepák.
30. perc: Végh buktatja Laczkót, sárga lap.
34. perc: A megsérült Szabó Tamást, Tóth Dániel váltja.
44. perc: Csapatunkból Varga Róbert is besárgul.
50. perc: Randelovic védőtől szorongatva továbbviszi a labdát, majd Trepák kapusba lövi a játékszert.
58. perc: Petneházi is sárgát kap.
59. perc: Újabb sárga lap a mérkőzésen ezúttal a hazai játékos Toca kap lapot.
63. perc: Folmert rántja le Szabó Attila, sárga lap a jutalma.
64. perc: Cserél csapatunk: Varga helyére Juhász érkezik.
70. perc: Végh Arielt rúgja fel Tóth. Ő is besárgul.
70. perc: Podonyi helyett Bamba érkezik.
81. perc: Borbély helyére Válent lép pályára.
85. perc: Kis Róbert passzol az üresen álló Bambához, akinek lövése kevéssel a kapu felett száll el.
87. perc: A nemrég beállt Válent kap sárgát.
88. perc: Randelovic helyére Lupsa állt be.
90. perc: Trepák kezéból újra kiesik a labda, az orosháziak pedig a kapuba kotorják labdát, de nincs gól, hiszen megtámadták a szegedi portást.

Futó Tamás: - Egy ilyen egyértelműen döntetlenre játszó, hátul masszív ellenféllel szemben ilyen talajon nem lehet rendesen játszani.
Major László: - Megküzdöttünk egy nehéz pályával, és egy harcos Szegeddel, és emellett a mérkőzés legnagyobb helyzetét mi hagytuk ki.