Hírek
2018. November 13. 09:53, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció:pixabay
Gazdátlan autóval ütközött egy Veszprémbe tartó vonat
Gazdátlan személykocsinak ütközött Pétfürdő és Hajmáskér között egy Budapestről Veszprémbe tartó vonat hétfőn este – tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t.
Kavalecz Imre közölte: a baleset miatt hosszabb menetidőre kellett számítani a Székesfehérvár-Veszprém vonalon.
A közlekedés a helyszíni vizsgálat befejezéséig szünetelt, ez alatt az idő alatt vonatpótló buszokkal szállították az utasokat a két állomás között.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) a honlapján azt írta, hogy a személyvonat Hajmáskéren, a Táncsics Mihály utcánál ütközött a síneken álló autónak.
A jármű, amelyben senki nem tartózkodott, egy utcába sodródott az ütközéstől.
A vonaton huszonöten utaztak, senki nem sérült meg a balesetben – közölte az OKF.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 12. 07:21, csütörtök | Belföld
NAV: hétfőig lehet kérni az szja-bevallási tervezetek postázását
Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a figyelmet szerdán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Március 11. 14:00, szerda | Belföld
BKK: hamarosan minden metrón megjelenik az érintésmentes fizetés
2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld
Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor
A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.
