Fontos győzelmet aratott hazai pályán a Rákóczi.

Megye I.: Rákóczi Vasas Se - Méhkeréki Se 3-2

Rákóczi Vasas Se - Méhkeréki Se 3-2 (3-1)

Rákóczi: Lévai - Debreceni, Dávid Zs. (Vidákovics), Németh G., Boros - Szabó Á., Gulyás (Vági Z.), Baranyai (Ludányi ), Buza - Elekes, Hrabovszki
Méhkerék: Patka - Bányai P., Gajdács (Komlósi), Balog Zs., Lukucz I. - Ruzsa (Balogh Á.), Lukucz M. ( Pojendán), Bagi, Knyihár - Bányai T., Sztojka.
Vezetőedző: Turcsek Zoltán

Gólszerző: Buza 13', Baranyai 31', Debreceni 35' ill. Sztojka 20', Lukucz 62'

Percről percre:

2. perc: Buza Patka kapusba lövi a labdát.
5. perc: Újabb szép hazai támadás után Elekes hagyja ki a helyzetét.
13. perc: Elekes gurítja vissza Baranyai elé, aki továbbteszi Buzának, és kilövi a bal alsó sarkot, 1-0.
20. perc: Debreceni buktatja Sztojkát a büntetőterületen belül, 11-es. A büntetőt a sértett a kapu jobb alsó sarkába lövi, 1-1.
31. perc: Buza beadását Baranyai fejeli a kapuba, 2-1.
35. perc: Méhkerék jöhetett szabadrúgással...Kontratámadás után Hrabovszki átadását Debreceni lőtte a bal sarokba, 3-1.
43. perc: Elekes labdát szerez a vendég térfélen, megindul a kapu felé, lövését Patka védi. A kipattanó Baranyai elé pattan, de az ő lövését is fogja a hálóőr.

62. perc: Alapvonalról visszagurított labdát Lukucz vágta a hálóba, 3-2.
68. perc: Veszélyes vendég támadás után marad ki egy nagy helyzet.
87. perc: Bagi távoli szabadrúgása a kapufán csattan.
89. perc: Khinyár megütötte Debrecenit amiért a játékvezető kiállítja.

Polyák László: - Nagyszerűen játszó csapatunk teljesen megérdemelten nyerte meg a mérkőzést a tavasszal remek formában játszó Méhkerék ellen.
Turcsek Zoltán: - A második félidei játékunk alapján a döntetlen igazságosabb lett volna.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 29. 17:27, hétfő | Belföld

Állami látogatásra Magyarországra jön a kínai elnök

Sulyok Tamás köztársasági elnök és Orbán Viktor miniszterelnök meghívására állami látogatásra Magyarországra érkezik május 8-án Hszi Csin-ping kínai államfő

2024. Április 29. 17:26, hétfő | Külföld

Európai Autógyártók Szövetsége: sokkal több töltőpont szükséges az uniós klímacélok eléréshez

Az Európai Unióban évente a jelenleginél nyolcszor több elektromos járművek feltöltéséhez szükséges infrastruktúrát kell telepíteni 2030-ig az uniós klímasemlegességi célok eléréséhez

2024. Április 29. 17:26, hétfő | Kék hírek

Megszúrta tanulótársát egy lány a bőnyi Szent István Király Általános Iskolában

Megszúrta tanulótársát és súlyos sérülést okozott egy lány a bőnyi Szent István Király Általános Iskolában - közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.

2024. Április 29. 17:24, hétfő | Külföld

Romlott áprilisban a gazdasági hangulat az euróövezetben és az EU-ban

Áprilisban a várt javulás helyett romlott a gazdasági hangulat az euróövezetben és az EU-ban az Európai Bizottság Gazdasági és Pénzügyi Főigazgatósága, a DG ECFIN (Directorate General for Economic and Financial Affairs) hétfői jelentése