Hírek
2012. Január 19. 16:14, csütörtök |
Helyi
Forrás: InfoOrosháza.hu
Folytatódik a szocialista hazugságdömping
Állítja a Fidesz az alábbi közleményben, melyben a tegnapi szocialista sajtótájékoztatóra reagál.
"A szocialisták nem tanultak politikai megsemmisülésük okaiból és ugyanazzal a rezzenéstelen arccal hazudnak bele az emberek szemébe, amelyet már megszokhattunk 2002 és 2010 között. Ha Fetser János nem távozna szünetben a munkahelyéről és lelkiismeretesen elvégezné a képviselői munkáját, esetleg elolvasná az előterjesztéseket, akkor nem állítana valótlanságokat és tudná, hogy az orosházi testület semmilyen, a lakosságot terhelő kedvezőtlen adóváltoztatást nem szavazott meg. Ha venné végre a fáradtságot, és fellapozná a város korábbi költségvetéseit, láthatná, hogy 2006 és 2010 között nagyságrendekkel csökkent az állami normatívák összege, így hazugság az is, hogy amíg ő volt a polgármester ugyanakkora költségvetéssel működhetett a város, mint 2011-ben. 2010-ben éppen egy orosházi miniszter, Varga Zoltán áldásos tevékenységének köszönhetően jutott 500 millió forinttal kevesebb Orosházára. A szocialista kormányok megbüntették az orosháziakat, amiért nem tűrték tovább Fetser János ámokfutását a város élén. A város adósságállománya töredéke az MSZP-s politikusok által hangoztatott nem valós mértékhez képest, igaz annak kialakulásában nem kis szerepe volt a Fetser-féle politikai kampányberuházásoknak, valamint az állami elvonásoknak is."
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
