Hírek
2022. Április 20. 15:09, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Elkapták a húsboltot kirabló nőt
A kitartó nyomozás meghozta az eredményét, az 52 éves nő beismerte a húsbolt kirablását.
Az ügy adatai alapján az akkor még ismeretlen tettes 2020. november 11-én 18 órakor – pontosan az üzlet zárásakor – bement egy kaposvári húsboltba, és egy lőfegyverre megtévesztésig hasonló eszközt az eladónak szegezve a bevételt követelte. Az alkalmazott a fenyegetés hatására átadta a kasszában lévő pénzt, a támadó pedig elmenekült helyszínről – közölte a rendőrség.
Az ismeretlen nő felkutatására és elfogására nyomozócsoport alakult, amelynek tagjai intenzív felderítőmunka eredményeként több mint két év után azonosították a rablót.
A feltételezett elkövetőt a nyomozók kedden otthonában elfogták, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányságra előállították, és fegyveresen elkövetett rablás bűntett megalapozott gyanúja miatt kihallgatták. Vallomása során az 52 éves nő a bűncselekmény megtervezésétől a végrehajtáson át mindenre kiterjedő, beismerő vallomást tett.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 23. 09:33, vasárnap | Belföld
Visit Hungary: csaknem 80 elismerést adtak át a Virágos Magyarország díjátadóján
A Virágos Magyarország megmérettetésén többszáz település 400 pályázata versengett, és az idei, immár 32. díjátadón csaknem 80 elismerést adtak át - közölte a Visit Hungary Nonprofit Zrt. szombaton az MTI-vel.
2025. November 23. 09:30, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a magyar kormány inkább pénzbírságot fizet az EU-nak, mint hogy félelemben éljen
A magyar kormány inkább pénzbírságot fizet az Európai Uniónak, mint hogy félelemben éljen - írta Orbán Viktor kormányfő szombaton az X-en.
2025. November 23. 09:29, vasárnap | Belföld
A havazás miatt számos dunántúli település nem érhető el autóbusszal
A havazás miatt négy dunántúli megye számos települése elérhetetlenné vált autóbusszal szombat estére, a legtöbb Zalában - közölte honlapján a MÁV-csoport.
