Hírek
2022. Szeptember 11. 07:13, vasárnap |
Sport
Forrás: MTI
Egygólos vereség a döntőben, ezüstérmesek a magyarok
A magyar férfi vízilabda-válogatott nem tudta megvédeni címét a spliti Európa-bajnokságon, mert a szombati fináléban 10-9-re kikapott a házigazda horvát csapattól.
Varga Zsolt szövetségi kapitány alaposan megfiatalított együttese utoljára 2-1-nél vezetett, de végig jól tartotta magát, három perccel a vége előtt még 8-8-at mutatott az eredményjelző. A hajrában aztán a horvátok 10-8-ra elhúztak, onnan pedig már nem tudott visszakapaszkodni a magyar csapat.
A horvátok az ugyancsak hazai rendezésű 2010-es Eb után másodszor diadalmaskodtak, míg a 13 elsőségükkel rekorder magyarok hetedszer zártak ezüstérmesként.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 11. 08:00, hétfő | Sport
Labdarúgó NB II - Nyert a Honvéd a rangadón, nincs még bajnok
2026. Május 10. 08:39, vasárnap | Sport
MOL Magyar Kupa - A Ferencváros hosszabbításban vívta ki a 25. diadalát
A Ferencváros hosszabbításban 1-0-ra legyőzte a Zalaegerszeget a MOL Magyar Kupa szombati döntőjében, így a következő szezonban legalább az Európa-liga selejtezőjében indulhat.
2026. Május 09. 15:00, szombat | Sport
Premier League - Slot: a nyáron nem lesznek drasztikus változások
Arne Slot vezetőedző szerint a három magyar játékost foglalkoztató Liverpool labdarúgócsapatának keretében most nyáron nem lesznek drasztikus változások.
2026. Május 07. 16:34, csütörtök | Sport
Kategória első helyéről búcsúztunk
Villáminterjú Ákossal a 3. Moldava Rally után.
