Városlista
2026. január 15, csütörtök - Lóránt

Hírek

2021. Május 19. 12:51, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Dunába esett egy nő, egymásba kapaszkodva mentették

Dunába esett egy nő, egymásba kapaszkodva mentették

A BRFK rendőrei egymásba kapaszkodva húztak ki a vízből egy 52 éves nőt.

A rendőrségre 2021. május 18-án 17 óra 12 perckor érkezett bejelentés, hogy Budapest XIII. kerületében, a Révész utcánál egy ember van a vízben és sodródik. A BRFK XIII. Kerületi Rendőrkapitányság járőrei, Szabó Fanni őrmester, Nyíri Tamás törzsőrmester, Balogh Bence őrmester és Krizsán János törzsőrmester három percen belül a helyszínre értek és egymásba kapaszkodva kihúzták a vízből az 52 éves nőt. Az asszonyt betakarták, majd további ellátása céljából átadtak a mentőszolgálat munkatársainak – közölte a rendőrség.

Címkék: duna, mentés, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről

A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható

2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld

Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök

A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.

2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll

Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.