Hírek
2012. Február 02. 14:06, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: ONKC
Diákolimpia országos döntő
Az orosházi Táncsics Mihály Közoktatási Intézmény és Tehetségközpont leány kézilabda csapata úton van Veszprémbe, ahol péntektől-vasárnapig az országos diákolimpia döntőn vesz részt.
A csapatot az Orosházi NKC utánpótlás játékosai alkotják. Ma este 7 órakor lesz az ünnepélyes megnyitó, péntek reggel 8 órától pedig megkezdődnek a csoportmérkőzések.
Jó utat, eredményes szereplést kívánunk! Hajrá Orosháza!
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 10. 07:18, szerda | Életmód
Nem javasolják élő állat ajándékba adását az állatvédők
2025. December 10. 07:14, szerda | Bulvár
A Freddie Mercury-kiállításhoz vár 1986-os budapesti emlékeket a Magyar Zene Háza
2025. December 10. 07:13, szerda | Életmód
Fizetős lett Júlia erkélye Veronában
Előzetes helyfoglalás és jegyvásárlás szükséges a Júlia erkélyeként ismert turistalátványosság meglátogatásához január 6-ig Verona város önkormányzatának döntése alapján.
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
