Városlista
2025. június 17, kedd - Laura

Hírek

2011. November 19. 17:02, szombat | Helyi
Forrás: InfoOrosháza.hu

DALI-ÁS Klub - közösségben adunk erőt egymásnak

DALI-ÁS Klub - közösségben adunk erőt egymásnak

A DALI-ÁS Klub szombaton délután tartotta a tej-, tojás- és gluténmentes ételkóstolóval egybekötött klubfoglalkozását.

A foglalkozón bemutatkozott a SPÉKO újdonsága, a frissen sütött gluténmentes kenyér. Ezen kívül több ételt kóstolhattak meg az érdeklődők, többek közt allergén mentes kókusztekercset, meggyszószt és párizsiasan elkészített húsételt is.

A DALI-ÁS Klub célja a diétás közétkeztetés elérése, az igényszerinti klubfoglalkozások szervezése, segítségnyújtás a járandóságok igénylésében és kapcsolatépítés, önsegítés, tapasztalatcsere. Ezzel segítve az ételallergiásokat és hozzátartozójukat, hogy a problémával nincsenek egyedül.

A DALI-ÁS Klubról bővebb infó itt.
A SPÉKO termékeit pedig itt böngészhetik.

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár

A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat

Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.

2025. Június 17. 07:22, kedd | Külföld

Izraeli-iráni konfliktus - Donald Trump szerint Irán tárgyalni szeretne

Irán tárgyalni szeretne - erősítette meg Donald Trump amerikai elnök az iráni tárgyalási szándékról szóló híreket a G7-csúcstalálkozó kanadai helyszínén hétfőn, amikor Mark Carney kanadai miniszterelnökkel találkozott.

2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld

Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk

Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.