Városlista
2026. július 23, csütörtök - Lenke

Hírek

2017. Augusztus 22. 07:31, kedd | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Buszmegállónál gázolt halálra egy idős nőt egy busz Rácalmáson

Buszmegállónál gázolt halálra egy idős nőt egy busz Rácalmáson

A helyszínen életét vesztette egy 77 éves asszony, aki Rácalmáson, a Kulcsi úton egy menetrend szerint közlekedő autóbusz kereke alá került hétfőn - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

Pruzsina Alice, a Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. szóvivője az MTI érdeklődésére elmondta, hogy az Ikarus 280-as csuklós autóbusz éppen elhagyta a buszöblöt, amikor a sofőr döccenést érzett. Azonnal megállította a járművet, és látva, mi történt, hívta a mentőket, akik azonban az asszony életét már nem tudták megmenteni.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld

NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány

Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében

2026. Július 23. 10:00, csütörtök | Belföld

A legfőbb ügyész lemondása - Magyar Péter: az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg

A legfőbb ügyész lemondásával \"az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg\" - reagált a miniszterelnök Nagy Gábor Bálint bejelentésére.

2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld

Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész

Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.

2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette

Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.