Hírek
2017. Június 23. 05:00, péntek |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Bordélyházat számolt fel a terrorelhárítás Bács-Kiskunban - VIDEÓVAL

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai a Terrorelhárítási Központ műveleti egységeinek segítségével elfogták és őrizetbe vették a gyanúsítottakat.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság (BKMRFK) Vizsgálati Osztálya nyomozást folytat prostitúció elősegítése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt S. István 61 éves bajai lakos és 66 éves sükösdi társa ellen.
A nyomozás adatai szerint S. István sükösdi bérelt fogadójában három nő anyagi ellenszolgáltatásért prostitúciós tevékenységet végzett. A szexuális szolgáltatásokból származó bevétel a 61 éves bajai férfihoz került, aki abból fedezte kiadásit és fizette ki „alkalmazottait”. Társa - aki szintén részesült a bevételből - felügyelte a bordélyházban a folyamatos munkavégzést, illetve alkalmanként ügyfelekhez szállította őket.
A BKMRFK munkatársai a Terrorelhárítási Központ műveleti egységeinek segítségével 2017. június 20-án este otthonaikban elfogták a gyanúsítottakat, illetve felszámolták a bordélyházat.
A nyomozók mindkét férfit gyanúsítotti kihallgatásukat követően őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásuk indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:45, kedd | Kék hírek
Választási csalás - Hirtelen több választópolgár lett a zala megyei faluban
Tömeges betelepülés miatt meg kell ismételni a Magyarföldön szeptember 7-én tartott időközi önkormányzati választást, a törvénysértés miatt a rendőrségnek is átadják az iratokat
2025. Szeptember 13. 09:28, szombat | Kék hírek
A vezetés közbeni telefonhasználatot ellenőrzi a rendőrség az utakon
Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain, a rendőrök elsősorban a vezetés közbeni telefonhasználatot figyelik