Hírek
2011. December 06. 08:07, kedd |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Bízhatunk a 2017-es vb-aranyban?

A németek megpályázzák a 2017-es női kézilabda-világbajnokság rendezési jogát.
A hivatalos jelentkezést december 15-én nyújtják be, eddig más ország nem jelezte lebonyolítási szándékát.
A németek – akik a nemzetközi szövetségtől 1,2 millió dolláros hozzájárulást várnak – ezt megelőzően kétszer, 1965-ben és 1997-ben voltak házigazdák. Az 1965-ös NSZK-beli tornát a magyarok nyerték, akiknek mindmáig ez az egyetlen vb-aranyérmük. Az idén Brazília, 2013-ban Szerbia, 2015-ben pedig Dánia ad otthont a női kézilabda vb-nek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:44, kedd | Sport
MOL Magyar Kupa - A Paks Szajolra, az FTC Szarvaskendre utazik
A címvédő Paksi FC a Szajol, a 24-szeres győztes Ferencváros pedig a szintén megyei első osztályú Szarvaskend otthonába utazik a labdarúgó MOL Magyar Kupa harmadik fordulójában, amelynek tétje a legjobb 32 közé kerülés.
2025. Augusztus 25. 07:52, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Az MTK legyőzésével már a Paks az első
A Paks idegenben nyert 3-2-re az MTK Budapest ellen a labdarúgó Fizz Liga ötödik fordulójának vasárnapi egyetlen mérkőzésén, és átvette a vezetést a tabellán.
2025. Augusztus 22. 07:41, péntek | Sport
Kl-selejtező - Egygólos előnnyel utazhat Bécsbe a Győr
A győri ETO FC a duplázó Zeljko Gavric találatainak is köszönhetően 2-1-re legyőzte az osztrák Rapid Wient a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező 4., utolsó fordulós párharcának csütörtöki első mérkőzésén.