Hírek
2019. Június 11. 18:30, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Befejeződött az M1-es autópálya felújítása Tatabánya térségében
Véget ért a március óta tartó burkolatfelújítás az M1-es autópályán, Tatabánya óvárosi és újvárosi lehajtója között - tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kedden az MTI-t.
A következő napokban elbontják a felújításhoz kiépített tereléseket a pálya mindkét oldalán, a munkálatokat csütörtökön fejezik be.
A terelések elbontása alatt az 54-es és 61-es kilométerszelvények között szerdán 9 és 13 óra között egy sávon haladhat majd a forgalom sebességkorlátozás és mozgó forgalomterelés mellett.
Csütörtökön a Budapest felé vezető oldalon 9 és 16 óra között - sebességkorlátozás mellett - szintén egy sávra irányítják majd a forgalmat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 16. 11:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Marco Rubio a béke megteremtésének lehetőségéről tárgyal Budapesten
A béke megteremtésének lehetőségéről és a magyar-amerikai kapcsolatokról tárgyal majd Budapesten Marco Rubio amerikai külügyminiszter
2026. Február 16. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, szeles idő várható a héten, csütörtökön jelentős mennyiségű csapadék érkezhet
A hét elején lassú melegedés kezdődik, a hőmérséklet csúcsértéke 3 és 9 Celsius-fok között alakul, de elszórtan előfordulhat eső, havas eső, hó.
2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk
Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket
2026. Február 16. 07:34, hétfő | Belföld
Budapestre érkezett Marco Rubio, az Egyesült Államok külügyminisztere
Megérkezett Budapestre az Egyesült Államok külügyminisztere; Marco Rubiót Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára fogadta a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren vasárnap.
