Hírek
2013. Február 25. 16:22, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Az orosházi láncfűrészes
Nevelt fiát akarta a gyanú szerint megölni egy orosházi férfi vasárnap - olvasható a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság jelentésében. A fiú tizenhét éves, a nevelőapa ötvenegy.
A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap őrizetbe vett egy orosházi férfit. Az 51 éves F. Sándor tanyáján szóváltásba keveredett nevelt fiával, majd egy bekapcsolt láncfűrésszel megkísérelte megölni – olvasható a police.hu-n
A fiú sértetlenül vészelte át a támadást, de ezt a most rendelkezésre álló információk suzerint csak ügyességének köszönheti.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
