2024. április 25, csütörtök - Márk

Hírek

2011. Augusztus 21. 19:01, vasárnap | Helyi sport

Az OFC háromgólos győzelemmel kezdett

Az első félidő lanyhább játéka után a másodikban három gólt kapott tőlünk az Eger. Megvan az első győzelem.

Elkezdődött az NB II-es labdarúgó bajnokság. Csapatunk hazai pályán fogadta az Eger csapatát és a második félidei játékukkal megérdemelten szerezték meg a három pontot.

Orosháza FC – Egri FC 3 – 0 ( 0 – 0 )

NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés, Orosháza, 400 néző.
Vezette: Lovas (Kormányos II G., Szvetnyik)

Orosháza: Bordás – Szűcs D., Futaki, Szabó N., Szabó A. – Ács, Kerepeczki, Végh A. (Buza, 67.), Petneházi (Juhász N., 79.), Szabó T., Randelovics (Tóth D., 83.).
Vezetőedző: Major László

Eger: Sztankó – Balog Zs., Benke, Bíró P., Sallai – Fürjes, Katona A. (Debreceni, 78.), Romhányi, Bojtor (Kálmán, 72.) – Farkas Á., Horváth Z.
Vezetőedző: Simon Antal

58. perc: Végh Arielt buktatták a 16-oson belül, 11-es! A büntetőt Kerepeczki higgadtan a kapu bal alsó sarkába gurította, 1-0.

75. perc: Petneházi jobb oldali szabadrúgását Futaki az ötösről csúsztatta a jobb alsó sarokba, 2-0.

82. perc: Ács remek mélységi passzát Buza a rövid sarokba gurította, 3-0.

Az első félidőben tartottak egymástól a csapatok, Futaki szöglet utáni fejesén kívül nem volt említésre méltó esemény a pályán.

A második játékrészben egy agresszívabb Orosháza jött ki a pályára és szebbnél szebb gólokkal nyerte meg a mérkőzést a hét NB I- et megjárt játékossal felálló egriek ellen.

Major László: – A második félidei játékunkkal teljesen megérdemelten nyertünk az alakuló Eger ellen.

Simon Antal: – Labdarúgásra alkalmatlan pályán a hazaiak megérdemelten nyerték meg a mérkőzést.

Az Orosháza FC a 2. fordulóban augusztus 27-én, szombaton a DVSC-DEAC vendégeként lép pályára Debrecenben.