Hírek
2017. December 29. 05:00, péntek |
Sport
Forrás: mti
Az MLSZ szerint egyik kapitány sem keresett többet havi 10 millió forintnál
A magyar labdarúgó-válogatott egyik szövetségi kapitánya sem keresett többet havi 10 millió forintnál - áll a sportági szövetség (MLSZ) csütörtöki közleményében.
"Az MLSZ nem várja el senkitől, és nem engedi meg, hogy szerződés és fizetés nélkül végezze a munkáját" - olvasható az állásfoglalásban, amely a Sport Plusz hetilapban megjelent, a szövetségi kapitányok fizetését firtató cikkre reagál.
A szövetség kitér arra, hogy a 2010 óta kinevezett kapitányok - sorrendben Egervári Sándor, Csábi József, Pintér Attila, Dárdai Pál, Bernd Storck, Szélesi Zoltán és Georges Leekens - mindegyike részesült anyagi juttatásban, és a szakemberek fizetése között nem volt érdemi különbség.
Az MLSZ jelezte, a szövetségi kapitány javadalmazásához nem használ fel közpénzt, és a kapitánnyal együtt hiánytalanul teljesíti a járulékfizetési kötelezettségeket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 17:00, szombat | Sport
IFFHS: kupatörténeti csúcs az FTC-Ludogorec párharc
Futballhistóriai rekordot állít fel a Ferencváros és a Ludogorec azzal, hogy a mostani európai kupaszezonban, a jövő héten ötödször is találkozik egymással - írta pénteki anyagában az IFFHS.
2026. Február 20. 10:00, péntek | Sport
Európa-liga - Egygólos hátrányba került a Ferencváros Razgradban
2026. Február 19. 07:16, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Hatgólos döntetlent játszott az Atlético Madrid
Két góllal is vezetett, végül csak 3–3-as döntetlent ért el az Atlético Madrid szerdán a Club Brugge vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe jutásért zajló párharc első mérkőzésén.
2026. Február 18. 06:48, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Lisszabonban került előnybe a Real Madrid
A 15-szörös győztes Real Madrid 1-0-ra nyert a Benfica otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája rájátszásának első fordulójában, a nyolcaddöntőbe jutásért zajló párharc keddi, első mérkőzésén.
