Hírek
2020. December 18. 06:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Autókat gyújtogatott egy férfi Sárváron
Két parkoló autót gyújtott fel csütörtökön Sárváron egy ukrán állampolgárságú férfi, néhány óra múlva elfogták a rendőrök - közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Seffer Lilla tájékoztatása szerint a hajnali órákban érkezett bejelentés a rendőrségre arról, hogy Sárváron az egyik benzinkút mellett egy személygépkocsi kigyulladt. Rövid időn belül egy újabb bejelentés arról szólt, hogy egy lakótelep parkolójában lángol egy autó, s a tűz egy másik gépkocsira is átterjedt. A gyújtogatót rövid időn belül sikerült elfogni; őrizetbe vették, s rongálás és más bűncselekmények miatt indult büntetőeljárás ellene. A rendőrség kezdeményezte letartóztatását.
Sajtóértesülések szerint az ukrán férfi vendégmunkásként él Sárváron, tettének oka még ismeretlen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
2026. Május 05. 07:39, kedd | Belföld
Érettségi - Pedagógusok: a korábbiaknál nehezebb volt az idei magyar írásbeli
Az elmúlt évek vizsgáinál nehezebbnek ítélték a hétfői magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi feladatait az MTI-nek nyilatkozó középiskolai tanárok.
2026. Május 05. 07:31, kedd | Belföld
Kontroll-interjú: Balásy Gyula ingyen felajánlotta az államnak a médiacégeit
Balásy Gyula médiavállalkozó lemond valamennyi rendezvényszervező, kommunikációs és médiacégében birtokolt tulajdonrészéről, azokat felajánlja az állam részére.
