Városlista
2025. április 30, szerda - Katalin, Kitti

Hírek

2012. Február 04. 08:00, szombat | Helyi sport
Forrás: ONKC

A királynék városából jelentjük, 1. játéknap

A királynék városából jelentjük, 1. játéknap

A veszprémi diákolimpia országos döntő pénteki játéknapját felemás mérleggel zárták az orosházi lányok.

A délelőtti csoportmérkőzésen a második félidőbeli az ötperces kihagyás megbosszulta magát, így ötgólos vereséget szenvedtünk a békéscsabai Széchenyi Szakközépiskolától.A délutáni folytatásra feljavultunk, ahol tizenhárom gólos győzelmet arattunk a szekszárdi I. Béla Gimnázium ellen.

A szombat délelőtti program szerint a fővárosi Szent István Szakközépiskola ellen zárjuk a csoportküzdelmeket, ha nyerünk a döntőbe jutásért játszhatunk délután.

Orosháza – Békéscsaba: 24-29 (13-14)
Az orosházi csapat legjobb dobói: Dancsó 6, Farkas 5, Tóth 4.
A békéscsabai csapat legjobb dobói: Tóth 10, Nagy 8, Diószegi 4, Gyimesi 3.

Kiállítások: 6, ill. 8 perc.
Hétméteresek: 9/7, ill. 7/7.

Orosháza – Szekszárd: 32-19
A mérkőzésről nem áll rendelkezésünkre jegyzőkönyv.

Címkék: kézilabda, ONKC, Sport

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport

Premier League - Szoboszlai a 34. forduló álomcsapatában

Bekerült a 34. forduló álomcsapatába Szoboszlai Dominik, a Premier League friss bajnokcsapatának, a Liverpoolnak a játékosa.

2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport

Október első hétvégéjén rendezik a 18. Nemzeti Vágtát Szilvásváradon

Október 4. és 5. között rendezik a Nemzeti Vágtát Szilvásváradon. A sporteseményre idén tizenegy Elővágtán lehet kivívni az indulás jogát, a verseny győztese 5 millió forint díjazásban részesül

2025. Április 30. 07:55, szerda | Életmód

Agrárminiszter: a házikert a magyar családok rejtett erőforrása

Meghatározó jelentőségű a házikerti termelés a jó minőségű és egészséges élelmiszer előállításában.

2025. Április 30. 07:54, szerda | Külföld

Londoni elemzők: jelentősen lassítja a globális növekedést a vámháború

Londoni makrogazdasági elemzők szerint a korábban vártnál jóval lassabb növekedésre lehet számítani az idén fejlett és a feltörekvő gazdaságokban, köztük Kínában az eszkalálódó vámháború miatt.