Hírek
2018. Szeptember 22. 14:48, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció:pixabay
A Dunába esett egy férfi, kimentették
A Dunába esett egy férfi szombaton a fővárosban az Erzsébet hídról a fővárosban, rendőrök kimentették.
A rendőrség honlapján olvasható közlemény szerint a 39 éves budapesti férfi hajnalban esett a folyóba.
A Duna gyors sodrása és a férfi zavart állapota megnehezítette a Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság járőreinek a mentést, ezért a járőrhajóból az egyik rendőr a vízbe ugrott, majd a partra úszott vele.
A férfit a mentők kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Havasi Bertalan: nincs tervben, hogy Orbán Viktor találkozzon az amerikai elnökkel
Annak kapán közölte Havasi Bertalan ezt, hogy Németh Zsolt, a Fidesz frakcióvezető-helyettese ezzel ellentétesen nyilatkozott.
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Nagy Ervin feljelentést tesz a KMTG által kifizetett jogdíjak ügyében
2026. Július 17. 14:00, péntek | Belföld
Tanács Zoltán: feljelentést tettünk a Kréta-rendszer ügyében
Az oktatásban és a közigazgatásban használt szoftverek ügyében tett feljelentésről számolt be a tudományos és technológiai miniszter csütörtökön Budapesten, a kormányszóvivői tájékoztatón.
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna
Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
