Hírek
2021. Augusztus 29. 18:10, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
A Dunába csúszott egy rendőrök által üldözött autó

Az MTI információja szerint a Dunába csúszott egy rendőrök által üldözött autó vasárnap;
a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az ügyben azt közölte a távirati irodával, hogy a Rétsági Rendőrkapitányság jármű önkényes elvétele bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást.
A nyomozás érdekeire való tekintettel további információt a későbbiekben adnak - tette hozzá Király-Kollár Ramóna.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatása szerint a Vác térségében a Dunába csúszott személyautó műszaki mentéséhez a váci hivatásos és a nagymarosi önkéntes tűzoltókat riasztották a helyszínre, akik kivontatták a vízből a gépkocsit.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 24. 06:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: húszmilliárd forint értékű beruházást hajt végre az amerikai Genesys Magyarországon
Húszmilliárd forintos értékű beruházást hajt végre a Genesys amerikai technológiai vállalat Budapesten, amely immár a nyolcadik beruházás az Egyesült Államokból Donald Trump elnök idei hivatalba lépése óta -
2025. Szeptember 24. 06:53, szerda | Belföld
Orbán Viktor: ötvenezer álláshely jön létre az új gyáraknak köszönhetően az Alföldön
Az új gyáraknak köszönhetően ötvenezer új álláshely jön létre a következő időszakban az Alföldön
2025. Szeptember 24. 06:51, szerda | Belföld
Trump Magyarország orosz energiáról való leválásáról beszélt
Azt mondta, hogy Orbán a barátja és ha megkéri, szerinte abbahagyja az orosz energia vásárlását.
2025. Szeptember 23. 07:31, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország nem akarja, hogy az Európai Unió harcban álljon
Magyarország nem akarja, hogy az Európai Unió harcban álljon, ezért nem támogatja Ukrajna uniós tagságát sem - mondta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.