Hírek
2011. November 18. 12:27, péntek |
Helyi
Forrás: InfoOrosháza.hu
A bölcsőde is támogatja a babaszépségversenyt

Orosháza Város Önkormányzat Egységes Szociális Központ Zöldfa utcai Bölcsőde telephely vezetője, Christiánné Grósz Flóra egy levelet juttatott el szerkesztőségünkbe.
"Tisztelt szerkesztő!
A Zöldfa utcai Bölcsőde nevében szeretettel üdvözlöm az INFO OROSHÁZA kezdeményezésében - a Baba szépségversenyt – mellyel a szervezők a legféltettebb kincsünkre fókuszálva, ismételten a gyermekekre kívánják ráirányítani a figyelmet. Advent és a szeretet ünnepének közeledtével mindannyian még inkább nyitottabbak vagyunk a szépre, a jóra és a szeretet különböző megnyilvánulására. Jó szívvel ajánlom a kedves szülőknek megfontolásra, hiszen egy jó hangulatú és egészséges versenyszellemű megmérettetésen részt venni, izgulni, együtt szurkolni barátokkal, szomszédokkal és a tágabb értelemben vett családdal, erősíti az összefogást és az együvé tartozás nemes érzését.
Mi az Orosházi Zöldfa utcai Bölcsőde munkatársai a gyermekek napközbeni ellátása körében biztosítjuk, a családban nevelkedő gyermekek szakszerű gondozását és nevelését. Igyekszünk megosztani a családdal a gyermekneveléssel járó feladatokat, és hozzájárulni az igénybe vevők egészséges testi-lelki fejlődéséhez. Mindezt tesszük az életkornak megfelelő környezetben biztonságos, barátságos, családias, szeretetteljes légkörben, segítve a gyermek önálló aktivitásának kibontakozását és szocializációját.
Várjuk Önöket szeretettel, győződjenek meg erről személyesen, 2011. december 5-én a Mikulás érkezésével egybekötött nyílt napunkon 15 - 17 óra között. Legyen Ön is a vendégünk!
Tájékoztatjuk továbbá a nézőket arról, hogy a Bölcsődében az alapfeladat színvonalas ellátásán túl, új szolgáltatásokkal nyitottunk Orosháza városa és a környező települések lakossága felé, invitálva mindenkit arra, hogy látogassanak meg bennünket, tekintsék meg a bölcsődét, ahol szakképzett kisgyermeknevelők bemutatják az időszakos gyermekfelügyeletet, a játszóházat és kívülállókként pl., kipróbálhatják a só-szoba terápiás hatásait, miközben betekintést nyernek a bölcsőde mindennapi életébe. A személyes tapasztalat szerzés hozzájárul a bölcsődei felvétellel kapcsolatos döntések meghozatalához. A bölcsőde megpezsdült életének szakmai szolgáltatásairól hiteles információival gazdagodva, segítségükre lehet esetleges igénybevétellel kapcsolatos döntés meghozatalában akár érintet akár családtagként. További jó hír a bölcsődei ellátást igénylők számára napjainkban az, hogy a szülőknek nem kell az ellátásra hónapokat várniuk - a jogszabályi megfelelőség esetén - szükség szerint akár két héten belül is tudunk segíteni.
2011. november 17.
Christiánné Grósz Flóra
Bölcsődevezető"
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár
A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat
Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.
2025. Június 17. 07:22, kedd | Életmód
Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra, sérültek is vannak
2025. Június 17. 07:22, kedd | Külföld
Izraeli-iráni konfliktus - Donald Trump szerint Irán tárgyalni szeretne
Irán tárgyalni szeretne - erősítette meg Donald Trump amerikai elnök az iráni tárgyalási szándékról szóló híreket a G7-csúcstalálkozó kanadai helyszínén hétfőn, amikor Mark Carney kanadai miniszterelnökkel találkozott.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.