Városlista
2026. július 21, kedd - Dániel

Hírek

2012. Augusztus 22. 19:43, szerda | Helyi sport
Forrás: InfoOrosháza.hu; Fotó: Németh István

-20 +20

-20 +20

Az OVTK pályáin augusztus 18-án Németh István rendezte meg első -20 +20 teniszversenyét. A rendezvény a 20 év alatti és feletti játékosok alkotta párosok összecsapásairól szólt.

Németh István az Orosházi Városi Teniszklub edzője hagyományteremtő gondolattal szervezte meg a -20 +20 versenyt, ahol mindenki sorsolás útján kapta a párját. A csak férfiakból álló teniszverseny résztvevői az OVTK versenyzői vagy tagjai, valamint a 20 év alatti nevezők Németh István tanítványai.

Az -20 +20-ra összesen 28 teniszező nevezett, így 14 csapattal indult a nap. „Szeretnék hagyományt teremteni ebből. A feljövő versenyzőket, 14-16 éveseket össze tudtuk tenni az idősebb vagy volt versenyzőkkel. Abszolút egyedi metodika alapján játszottunk, a csoportok és a párok is sorsolás útján kerültek össze. A csoport mérkőzések után újra sorsolás történt és egy újabb bajnokság vette kezdetét.” – nyilatkozta az OVTK edzője.

Mint minden Városi Teniszklub által szervezett baráti összecsapáson, így szombaton is finom falatokkal kedveskedtek egymásnak a sportolók: reggelire szarvas kolbászt tálaltak, ebédre pedig Gazsi Sándor készített marhapörköltet.

A végeredmény a játékosok egyedileg gyűjtött pontjai alapján alakult ki. Mindenki emléklappal térhetett haza, valamint a három dobogós érmet is kapott a nap teljesítményéért.

Végeredmény:
1. hely: Baudermann Attila
2. hely: Dán Zsolt
3. hely: Popon Márton

Az eseményen készült képeket itt tekinthetik meg!

Címkék: OVTK, Sport, tenisz

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 21. 11:00, kedd | Életmód

Agrárkamara: a jégkármérséklő rendszer már narancssárga riasztás esetén is működésbe lép

Az Országos Jégkármérséklő Rendszert már a narancssárga riasztás esetén is bekapcsolják, hogy mérsékeljék a jégesők által okozott károkat a minisztérium kérésének megfelelően

2026. Július 21. 09:00, kedd | Sport

Vb-2026 - A győzelmi körúttal ünnepel a spanyol válogatott Madridban

Győzelmi körúttal ünnepli világbajnoki győzelmét a spanyol labdarúgó válogatott Madridban hétfő este.

2026. Július 21. 07:30, kedd | Életmód

GVH: megkezdte a magyar fogyasztók kompenzálását a Temu

2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld

OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát

A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.