Városlista
2025. június 19, csütörtök - Gyárfás

Hírek

2012. November 26. 20:08, hétfő | Helyi
Forrás: hvg.hu

150 métert tolta a szentesi vonat a crossmotort

150 métert tolta a szentesi vonat a crossmotort

A szokatlan balesetben egy motor szorult a sínek közé, amit elcsapott az érkező vonat.

Orosháza felé tartott egy személyvonat, amikor a mozdonyvezető három crossmotorost látott a sínek közelében. Az egyik crossmotor a sínek közé akadt. A motoros, amikor már látta, hogy a vonat maga alá gyűri motorját, felugrott egy másik motoros mögé és elhajtottak – írta a promenad.hu

A személyvonat csak 150 méterre tudott megállni az ütközés után. A vonaton nem sérült meg senki, az utasokat egy másik vonattal szállították vissza Szentesre.

A motort a tűzoltók csak pajszerokkal bírták kifeszíteni a sínek és a vonat alól. Azt még vizsgálják, hogy a vonatnak milyen sérülései keletkeztek.

A rendőrség keresi a crossmotor tulajdonosát.

A baleset miatt több mint két órán át szünetelt a vasúti közlekedés Szentes és Orosháza között november 25-én.

Címkék: baleset

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 19. 07:28, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - Örmény vagy montenegrói ellenfele lesz a Ferencvárosnak

Az örmény Noah FC vagy a montenegrói Buducnost Podgorica ellen kezdi meg a szereplést a magyar bajnok Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 2. fordulójában.

2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek

Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló

Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.