Városlista
2026. február 16, hétfő - Julianna

Hírek

2012. Október 28. 19:59, vasárnap | Helyi sport
Forrás: InfoOrosháza.hu

Három pontot hozott a „Postás” az orosházi lányoknak

 Három pontot hozott a „Postás” az orosházi lányoknak

A bajnokságot pontveszteség nélkül vezető hazai csapat otthonában váratlan, de teljesen megérdemelt győzelmet arattak az ASE fiataljai.

Postás SE II. – ASE Orosháza I. 7-11 női NB.I. „A” Budapest

Már a párosok is meglepetést sejtettek, hiszen a Balogh , Fehér duó 0-2 után fordított és nyert Matastik és Lakatos ellen, míg Szabó és Czvalinga könnyebben hozta a mérkőzését a Gajdos, Fekete ellenében.

Az egyéni mérkőzések során Szabó Mariann és Balogh Klaudia szenzációsan játszott, de jelentősen hozzájárult a sikerhez a legjobb pillanatokban begyűjtött győzelmeikkel, melyet Czvalinga 0-2-ről nyert meg és Zsófi sikere is 3-2 arányban született meg.

Döntőnek bizonyult hogy mind az öt döntő játszmás mérkőzésüket ragyogó végjátékban megnyerték a lányok.

Győztesek. Szabó Mariann 4, Balogh Klaudia 3, Czvalinga Dóra és Fehér Zsófia 1-1, valamint a Balogh - Fehér és a Szabó- Czvalinga párosok 1-1.

Postás SE III. – ASE Orosháza II. 9-9 női NB.I. „B” Budapest

Andrási Kinga és Fórizs Dorottya vezérletével értékes pontot szerzett a két újonc játékossal felálló ASE a Postás otthonában.

Győztesek: Andrási Kinga 4, Fórizs Dorottya 3, Benkő Anett 1, valamint a Fórizs – Andrási páros 1.

Címkék: ase, asztalitenisz, Sport

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 16. 16:00, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - Győzelmével a tabella élén a Győr

A Győr egygólos meccsen győzte le a vendég Kisvárda együttesét a labdarúgó NB I 22. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén, ezzel a tabella élére állt.

2026. Február 16. 15:00, hétfő | Külföld

Donald Trump: a Béketanács tagállamai dollármilliárdokat ajánlottak Gáza számára

A Béketanács tagállamai több mint 5 milliárd dollárt ajánlottak fel a Gázai övezet újjáépítésére, valamint humanitárius segítségként

2026. Február 16. 13:00, hétfő | Belföld

Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében

Mivel Ukrajna továbbra sem indította újra a tranzitot a Barátság kőolajvezetéken, Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében az Adria-kőolajvezetéken keresztül

2026. Február 16. 11:00, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Marco Rubio a béke megteremtésének lehetőségéről tárgyal Budapesten

A béke megteremtésének lehetőségéről és a magyar-amerikai kapcsolatokról tárgyal majd Budapesten Marco Rubio amerikai külügyminiszter