Hírek
2022. Március 14. 10:08, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Tizenegy határsértővel árokba borult egy embercsempész autója Bácsalmáson

Tizenegy határsértőt szállított egy román férfi, aki autójával árokba borult két órakor Bácsalmáson, az utasok valamennyien megsérültek a balesetben - tették közzé hétfő reggel a police.hu oldalon.
A bácsbokodi határrendészek éjjel két órakor Bácsalmáson egy román férfi ellen intézkedtek, aki gépkocsijával lesodródott az útról és árokba borult. A járműben tizenegy - magát szír állampolgárnak valló - külföldi utazott, akik mindannyian megsérültek a balesetben - írták.
A 23 éves férfi valószínűleg segítséget akart nyújtani a határsértőknek, hogy Nyugat-Európába jussanak, ezért őrizetbe vették, és embercsempészés megalapozott gyanúja miatt eljárást indítanak ellene.
A sérülteket kórházba vitték - áll a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Február 08. 13:52, szerda | Belföld
Itt a várva-várt magyar sci-fi előzetese
A Műanyag égbol című film cselekmény 100 évvel előre, 2123 Magyarországára repíti a nézőt.
2023. Február 08. 13:26, szerda | Belföld
A NAV az idén is elkészíti több millió ember személyijövedelemadó-bevallási tervezetét
2023. Február 08. 13:24, szerda | Belföld
Már 16 ember köszönheti az életét a magyar mentőalakulatoknak
Eddig 16 ember köszönheti az életét a magyar mentőalakulatoknak, hamarosan pedig bővül a mentésben résztvevő magyar kontingens Törökországban - közölte Szijjártó Péter.
2023. Február 08. 13:23, szerda | Belföld
BÁV: háromszorosára nőtt a befektetési arany forgalma tavaly
Tavaly 3,3 milliárd forint értékben vásároltak az ügyfelek befektetési célú aranyat, ami a 2021-es forgalom háromszorosa; az értékesített aranytömbök mennyisége december végére elérte a 141 kilogrammot - tájékoztatta a BÁV Zrt.