Hírek

2012. Április 23. 07:21, hétfő | Sport
Forrás: STOP / MTI

Női kézilabda: nyolcadszor lett kupagyőztes a Győr

Sorozatban nyolcadszor lett Magyar Kupa-győztes a Győr női kézilabdacsapata, amely a vasárnapi döntőben 20 góllal verte a Békéscsabát.

A nemzetközileg is kiemelkedő gárda már a félidőben tucatnyi góllal vezetett, s többek között a 11-szer eredményes Jovanka Radicevic hathatós közreműködésével könnyedén nyert a viharsarkiak ellen.

Eredmény, Magyar Kupa, döntő:
Győri Audi ETO KC-Budapest Bank-Békéscsaba 42-22 (22-10), legjobb góllövők: Radicevic 11, Löke 7, illetve Tóth K. 5

A harmadik helyet a Vác szerezte meg, miután a vasárnapi, győri helyosztón a hajrában fordított és végül három góllal győzött a Siófok ellen.
Vác- Siófok-Galérius Fürdő 29-26 (12-15)

MTI / STOP

Ezek érdekelhetnek még

2024. Június 14. 07:28, péntek | Sport

Pascal Jansen a Ferencváros új vezetőedzője

Pascal Jansen lett a labdarúgó NB I-ben bajnok Ferencváros új vezetőedzője.

2024. Június 13. 20:37, csütörtök | Sport

Juhász Csaba: Dobogóra akarunk állni a Mitropa Clubban

Villáminterjú Csabival a verseny előtt épp egy nappal.

2024. Június 13. 09:12, csütörtök | Sport

Holnap kezdődik a foci EB!

Pénteken 21 órakor a skót és a házigazda német válogatott mérkőzésével megkezdődik a 17. labdarúgó Európa-bajnokság, amelyen ismét - sorozatban harmadszor - szerepelhet a magyar együttes.

2024. Június 13. 09:09, csütörtök | Sport