Hírek
2022. Augusztus 22. 13:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti
Korábban érkeznek a szeptemberi családtámogatások

Már augusztus végén megérkeznek a szeptemberi családtámogatások - közölte a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) családokért felelős államtitkára hétfőn a Facebook-oldalán.
Hornung Ágnes bejegyzésében azt írta, hogy a kormány segíti a családokat tanévkezdés előtt is, ezért a szeptemberben esedékes családtámogatási ellátásokat korábban, augusztus végén utalja a Magyar Államkincstár.
A családi pótlék, a gyes és a gyet augusztus 25-én a bankszámlákon lesz, a postai kézbesítés egy nappal hamarabb, augusztus 24-én megkezdődik - közölte az államtitkár.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Június 05. 14:23, hétfő | Belföld
Orbán Viktor a Roszatom vezetőjével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Karmelita kolostorban tárgyalt a Roszatom orosz nukleáris energetikai konszern vezérigazgatójával, Alekszej Lihacsovval - tájékoztatta az MTI-t a miniszterelnök sajtófőnöke.
2023. Június 05. 14:22, hétfő | Belföld
Katasztrófavédelem: 90 ezer hektáron gyérítik a szúnyogokat
A héten 13 vármegye 441 településén, több mint 90 ezer hektáron irtja a szúnyogokat a gyérítési program végrehajtásáért felelős Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) - tájékoztatta az OKF hétfőn az MTI-t.
2023. Június 05. 14:20, hétfő | Belföld
Az ellátásbiztonság növelése és a megfizethető energia a kormány egyik legfontosabb célkitűzése
2023. Június 05. 14:15, hétfő | Belföld
A nyílt utcán akart leszúrni egy férfit a vádlott Ajkán
Kábítószert is fogyasztott a 38 éves férfi.