Hírek
2022. Augusztus 09. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti
Halálra gázoltak egy kerékpáros nőt Cegléden

Halálra gázoltak egy kerékpáros nőt Cegléden hétfő délután - közölte a rendőrség a honlapján.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint Cegléd belterületén közlekedett kerékpárjával egy helybéli nő, amikor - ezidáig ismeretlen okból - áttért a szemközti forgalmi sávba és ott frontálisan ütközött egy kocsival. A 40 éves nő a helyszínen életét vesztette.
Az érintett útszakaszt a rendőrök a helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták.
A baleset körülményeit a Ceglédi Rendőrkapitányság vizsgálja - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Március 27. 13:00, hétfő | Belföld
Több mint ötszáz határsértő ellen intézkedtek a rendőrök a hétvégén
Péntektől vasárnapig 542 határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-t.
2023. Március 27. 13:00, hétfő | Belföld
Mentőkre támadt egy mongol férfi Budapesten
A Budapesti XIV. és XVI. Kerületi Ügyészség vádat emelt egy 37 éves mongol állampolgárságú férfival szemben, aki 2020 augusztusában rátámadt az őt ellátni próbáló mentőkre Zuglóban.
2023. Március 27. 12:00, hétfő | Belföld
BRFK: kilenc embert fogtak el Budapesten a hétvégi belvárosi razziában
A belvárosi kerületeket ellenőrizték a hétvégén a rendőrök, az akcióban kilenc embert fogtak el, tizenhármat előállítottak, hat szabálysértési feljelentést tettek és harminckét helyszíni bírságot szabtak ki.
2023. Március 27. 08:00, hétfő | Belföld
Gulyás Gergely: Magyarország érdeke, hogy templomaink élő közösségek otthonai maradjanak
Magyarország érdeke, hogy templomaink ne csupán kulturális örökségünk élettelen részei, hanem élő közösségek otthonai maradjanak - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter.