Városlista
2023. március 21, kedd - Benedek, Bence, Miklós

Hírek

2022. Április 25. 09:05, hétfő | Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Elütött egy gyalogost, majd elhajtott a fiatal nő

Elütött egy gyalogost, majd elhajtott a fiatal nő

Elfogta a rendőrség azt a cserbenhagyót, aki még pénteken ütött el egy gyalogost Kaposváron, majd segítségnyújtás nélkül elhajtott a helyszínről.

Egy autós pénteken 19 óra 6 perckor Kaposváron a Vásártéri úton közlekedett a Kanizsai utca felé. A kereszteződésnél a Kanizsai csomópont irányába kanyarodott jobbra, amikor a kijelölt gyalogos-átkelőhelyen elütött egy férfit, majd a helyszínről segítségnyújtás nélkül elhajtott. A baleset során a gyalogos 8 napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett – közölte a rendőrség.

A rendőrök haladéktalanul megkezdték az adatgyűjtést, tanúkutatást és a közterületi kamerarendszer felvételeinek elemzését, amelynek eredményeként azonosították, majd a késő esti órákban elfogták a feltételezett elkövetőt.

A rendőrök a 23 éves nőt előállították a Kaposvári Rendőrkapitányságra, ahol szombaton segítségnyújtás elmulasztása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.

Ezek érdekelhetnek még

2023. Március 17. 11:40, péntek | Kék hírek

Veszprém belvárosában tapogatott egy nőt, a rendőrök elfogták

A sértett tett bejelentést a rendőrségre arról, hogy 2023. március 14-én 9 óra 20 perckor Veszprém belvárosában egy ismeretlen személy több alkalommal megfogta őt, miközben gyalogosan közlekedett.

2023. Március 17. 09:45, péntek | Kék hírek

Drónokkal csempészik át a cigarettát a magyar zöldhatáron

A NAV hőkamerákkal figyeli az eget, így könnyen kiszúrják, amint a drónokról ledobják a csomagokat.

2023. Március 09. 09:17, csütörtök | Kék hírek

Szembeszállt a rablóval a trafikosnő

Elfogták a rendőrök azt a férfit, aki símaszkban és kapucniban akart kirabolni egy dohányboltot Baján.

2023. Március 06. 12:47, hétfő | Kék hírek

Autópályák mentén fosztogató bandát leplezett le a rendőrség

Autópályák, autóutak mentén a parkolóhelyeken pihenő, jellemzően külföldi autósokat kifosztó banda tagjait fogta el a rendőrség.