Hírek
2012. Április 23. 14:21, hétfő |
Sport
Forrás: Felix Promotion Kft.
Benik újra gokartban

Minden autósport alapja a gokart. Persze, ez az az elfoglaltság, amely kortól és nemtől függetlenül mindenki számára remek szórakozást jelent és persze jókora adrenalinfröccsöt.
Nem volt tehát meglepő, hogy a háromszoros abszolút ralibajnok Benik Balázs és a kétszeres junior autókrossz Európa-bajnok Szabó Krisztián is azonnal igent mondott, amikor meghívták őket a II. ICE-WATCH Gokart Star Kupára, a G1 Kart Centerbe. Persze, számukra nem vérre ment ez a küzdelem, hiszen volt/van elég lehetőségük megméretni magukat, de szórakoztató volt Bánki Ágnessel vagy például Bús Edinával (mindketten a Lotus-kupa indulói) összemérni a gyorsaságukat. Beniknek főleg, hiszen neki már ez a negyedik, versenyzés nélkül elkezdett éve.
"Remek érzés volt újra versenyezni, még így is, hogy csak gokartban próbálhattam ki magam. Ez már csak azért is jól esett, mert visszahozta a régi élményeket abból az időből, mikor még ez volt a szakágam. Egy szóval nosztalgiáztam egyet, ráadásul ott voltak a Felix Promotion más sportolói is, többek között az autókrosszból ismert Szabó Krisztián, akivel már régóta nem volt alkalmam találkozni és végre beszélgettünk egy nagyot."
A Felix Promotion menedzseriroda által képviselt Benik azt is elárulta: legutóbb februárban ült versenyautóban – egy World Rally Carral autóztatott vendégeket –, s bár bevallja, minden egyes alkalommal elkapja a hév, amikor versenykörülmények között rá lehet lépni a gázpedálra, de azért mostanra már eltelt annyi idő, hogy nincsenek álmatlan éjszakái amiatt, hogy nem versenyez.
Felix Promotion Kft.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 07. 07:07, péntek | Sport
Angol Ligakupa - Szoboszlai gólt lőtt, Liverpool-Newcastle döntő lesz
A címvédő Liverpool lesz a továbbjutását már szerdán bebiztosító Newcastle United ellenfele az angol labdarúgó Ligakupa döntőjében.
2025. Február 06. 07:40, csütörtök | Sport
Labdarúgó NB I - Egy pontot szerzett Zalaegerszegen az FTC, ezzel az élre állt
A Ferencváros 2-2-es döntetlent játszott Zalaegerszegen a labdarúgó OTP Bank Liga ötödik fordulójából elhalasztott és szerdán pótolt mérkőzésen, ezzel a Puskás Akadémiát egy ponttal megelőzve az élre állt.
2025. Február 05. 07:48, szerda | Sport
Kleinheisler László az osztrák élvonalba igazolt
Kleinheisler László válogatott labdarúgó az osztrák élvonalban szereplő Grazer AK csapatához igazolt kedden.
2025. Február 04. 07:46, kedd | Sport
Férfi kézilabda NB I - Autóbalesetben elhunyt a Gyöngyös fiatal kapusa
Autóbalesetben hétfőn elhunyt Pánczél Kevin, a férfi kézilabda NB I-ben szereplő Gyöngyös kapusa.