Elkészült az olimpiai falu - ötezer személyes étterem és háromezer lakás várja a sportolókat

Ahogy közeledik a londoni olimpia, egymás után adják át a létesítményeket.

2012. Február 14. 12:36, kedd |

Megfogyva bár, de törve nem

Bár női kézilabda-válogatottunk húsz év után 2011-ben lemaradt a világbajnokságról, klubcsapataink a kontinentális kupákban még állják a versenyt az elittel.

2012. Február 14. 07:50, kedd |

Kevés magyar szurkoló tarthat a csapattal

Az MKB Veszprém vezetőedzője, Mocsai Lajos szerint nehéz helyzetben vannak, de hétfőtől gőzerővel készülnek a Csehovszi Medvegyi elleni csütörtöki mérkőzésükre a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.

2012. Február 14. 07:48, kedd |

Klicsko kiütését ígéri

A brit Dereck Chisora azt ígéri: a nyolcadik menetben kiüti a címvédő Vitalij Klicskót kettejük szombati összecsapásán, a Boksz Világtanács (WBC) nehézsúlyú világbajnoki mérkőzésén.

2012. Február 13. 13:45, hétfő |

Sikeresen mutatkozott be Armstrong

A hétszeres Tour de France-győztes amerikai Lance Armstrong második helyen végzett élete első profi triatlonversenyén, a Panamában rendezett „fél Ironman-viadalon”.

2012. Február 13. 13:42, hétfő |

Plakátról a dobogó harmadik fokára

Bevallottan feszélyezte, hogy ő volt a Hungária-kupa plakátján, de Joó Abigél végül is megszolgálta a bizalmat.

2012. Február 13. 07:51, hétfő |

Győr: közel az elődöntő

Második mérkőzését is megnyerte a Győri Audi ETO KC a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében, és ezzel nagy lépést tett az elődöntőbe jutás felé.

2012. Február 13. 07:48, hétfő |

Továbbjutottunk a Davis-Kupában

Balázs Attila három játszmában győzött Conor Niland ellen vasárnap, ezzel a magyarok 3–1-es behozhatatlan előnyhöz jutottak az írekkel szemben az euro-afrikai zóna II. csoportjában zajló tenisz Davis Kupa-összecsapáson.

2012. Február 12. 15:00, vasárnap |

Magyar sikerek Bécsben

Három magyar aranyérem született szombaton a Bécsben rendezett fedettpályás atlétikai gálán.

2012. Február 12. 07:59, vasárnap |

Mesternégyes a ringben

Négyből kettő – ez a magyar mérleg az 56. Bocskai István ökölvívó-emlékverseny után, hiszen döntőseink közül Bacskai Balázs és Darmos József aranyéremmel távozhatott Debrecenből. Előbbi sorozatban negyedszer.

2012. Február 12. 07:57, vasárnap |

Az utolsó magyar is kiesett

A szombaton érdekelt nyolc magyarból valamennyien befejezték szereplésüket az előcsatározásokban az olimpiai kvalifikációs Világkupa-sorozatba tartozó, 49. női cselgáncs Hungária Kupán.

2012. Február 11. 15:02, szombat |

Felemás szereplés a Hungária Kupán

A szombaton érdekelt 11 magyarból öten már befejezték szereplésüket a budapesti Körcsarnokban az olimpiai kvalifikációs Világkupa-sorozatba tartozó, 49. női cselgáncs Hungária Kupán.