Hirdetések
- Település: Sárvár
Sárvári hipermarketben bejáratott savanyúságüzlet bérleti joga átadó, teljes berendezése eladó. Érdeklődni: 0620/4756808"
Tovább olvasás, érdeklődésRenault Thalia 1.4-es, 2005-ös, 60.000 km-rel, törzskönyvvel, tehermentesen, magánszemélynek eladó. Érd.: 30/8595-419.
Eladó 1990-es Aro 10-es személygépkocsi, 4x4 meghajtású, megkímélt állapotú. Tel.: 06-30/346-2505.
Személyautók bérlése kaució és km-megkötés nélkül 4000 Ft-ért. Tel.: 06-20-926-5387, http://dunalajtarent.5mp.eu
Személyautó bérelhető kilométer megkötés nélkül. Tel.: 06-70-671-3424
Személyautó bérelhető km-megkötés nélkül, kaució nélkül. Érd.: HERMANN és HERMANN KFT. Mosonmagyaróvár, Erzsébet királyné u. 15. Tel.: 06-30-206-58-58
VW Polo 1.0, 1999-es évjáratú, első tulajdonostól 69.700 km-rel, megkímélt állapotban, 2015.05.10-ig műszakival eladó. Iá: 490.000 Ft. Érd.: 06-70-256-1455, 06-30-454-9485
- Település: Lesenceistvánd
- Vételár: 550 000 Ft
- Műszaki: 2014. június
- Évjárat: 2002. július
- Üzemanyag: benzin
- Állapot: normál
- Futott km: 113.000
- Hengerűrtartalom: 1298
- Teljesítmény: 62 kW (84LE)
Eladó a képen látható nagyon jó állapotban lévő 1.3-as Suzuki Swift, egy nagyobb autó cseréje miatt! Garázsban tartott, nem dohányzó, hölgy tulajdonostól. Központi zár, távirányítós riasztós kulcs, elektromos ablak, elektromos tükör, indításgátló,légzsákok, manuális 5 fokozatú sebességváltó, pótkulcsokkal, nagyon jó állapotban lévő
Tovább olvasás, érdeklődés- Település: Zalaegerszeg
- Vételár: 249 999 Ft
- Teljesítmény: 59kW/80LE
- Szín: fehér
- Műszaki: 2013/9
- Kivitel: Sedan
- Hengerűrtartalom: 1498
- Futott km: 125133
- Évjárat: 1996
- Össz súly: 1590
- Üzemanyag: benzin
- Állapot: normál
1996 áprilisában újonnan vásárolt, azóta egy tulajdonosnál lévő Kia Sephia eladó. Ami benne van: Állítható kormány – fényszóró magasságállítás – manuális (5 fokozatú) sebességváltó – pótkerék – rádiós magnó – riasztó – vonóhorog. Amiért nagyon ajánlom: Azonnal elvihető – első tulajdonostól –
Tovább olvasás, érdeklődés- Település: Nyírszőlős
- Vételár: 600 000 Ft
Vezetőoldali légzsák, utasoldali légzsák, oldallégzsák, elektromos ablak elől, elektromos tükör, állítható kormány, centrálzár, fedélzeti komputer, ABS, ködlámpa, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, multifunkciós kormánykerék, szervokormány, színezett üveg, ülésmagasság állítás, vonóhorog. Azonnal elvihető, szép rozsda mentes, megkímélt állapotban, szép gyári
Tovább olvasás, érdeklődésSzemélyautó bérelhető kilométer megkötés nélkül. Tel.: 06-70-671-3424
Személygépkocsi bérelhető kaució és km-megkötés nélkül, 4000 Ft/naptól. Érd.: 06-70-394-88-52
Személyautó bérelhető km-megkötés nélkül, kaució nélkül. Érd.: HERMANN és HERMANN KFT. Mosonmagyaróvár, Erzsébet királyné u. 15. Tel.: 06-30-206-58-58
Személyautók bérlése kaució és km-megkötés nélkül 4000 Ft-ért. Tel.: 06-20-926-5387, http://dunalajtarent.5mp.eu
Opel Corsa Combo 1994-es, 1195 cmł, kék, benzines, 2013.11.16-ig érvényes műszakival eladó. Érd.: 06-70-265-28-14
Fiat Palio Weekend 1999-es, szép, megkímélt állapotban, komplett új vezérléssel eladó. Iá: 420.000 Ft Tel.: 06-70-6799-555
1998-as Renault Megane RL 2014.03. hóig érvényes műszakival eladó. Ár: 299.000 Ft Tel.: 06-20-623-6110
Opel Astra GCC 1,6-os, szervizkönyves, garázsban tartott, friss műszakival eladó. Ár: megegyezés szerint. Tel.: 06-30-263-5660
Peugeot 307, diesel, 2000 cmł, 10 éves jó állapotban eladó. Tel.: 06-30-601-2710
Személyautó bérelhető kilométer megkötés nélkül. Tel.: 06-70-671-3424
Olcsón és megbízhatóan akar autózni? Ezzel a Suzukival megteheti. Eladó 1 db 13 éves kitűnően karbantartott, felújított benzin-gáz üzemű, klímás Suzuki Swift 5 A 1.3 GLX személygépkocsi, fóliázott ablakokkal. Ár: 450.000 Ft Érd.: 06-30-235-12-53
Személyautók bérlése kaució és km-megkötés nélkül, 4000 Ft-ért. Érd.: 06-20-926-53-87, http://dunalajtarent.5mp.eu
VW típusú jó állapotban lévő személygépkocsi eladó, 1993-as évjárat. Iá: 380.000 Ft Érd.: 06-70-293-4549
Opel Corsa Combo, 1994-es, 1195 cmł, kék, benzines, 2013. novemberig érvényes műszakival eladó. Érd.: 06-70-265-2814
Toyota Yaris Sol Plus 1.3-as, 1921 km-t futott, holdfény metál színű, garázsban tartott autó, újszerű állapotban, betegség miatt eladó. Érd.: 06-30-901-6664 (10.00-20.00 óráig)
Chevrolet Spark 2006-os, 2014-ig érvényes műszakival, extrákkal, téli-nyári gumikkal eladó. Ár: 850.000 Ft Tel.: 06-20-9733-319
Személygépkocsi bérelhető kaució és km-megkötés nélkül, 4000 Ft/naptól. Érd.: 06-70-394-88-52
Személyautó bérelhető km-megkötés nélkül, kaució nélkül. Érd.: HERMANN és HERMANN KFT. Mosonmagyaróvár, Erzsébet királyné u. 15. Tel.: 06-30-206-58-58
Személyautó bérelhető kilométer megkötés nélkül. Tel.: 06-70-671-3424
Személygépkocsi bérelhető kaució és km-megkötés nélkül, 4000 Ft/naptól. Érd.: 06-70-394-8852
Személyautók bérlése kaució és km-megkötés nélkül, 4.000 Ft-ért. Érd.: 06-20-926-5387, http://dunalajtarent.5mp.eu





























